POKAL/VAS. silver, GAB, Stockholm. 1922. Vikt ca 453 g.

Nedåt avsmalnade med vridna knäckar. Höjd ca 22,5 cm.

Smärre slitage, repor och märken. Mindre anlupet.

Lähtöhinta
2 000 SEK