Louis Vuitton

(Ranska, Founded in 1854)
Louis Vuitton
(Ranska, Founded in 1854)

VÄSKA, "Saumur 35", Louis Vuitton.

Monogram canvas med ljusa skinndetaljer. Väskans bredd samt axelrem justerbar. Utvändigt två fack med spännen. Fodrad i brunt canvas, invändigt ett fack med mindre fack. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt med numrering. Ca 35 x 26 x 23 cm.

Smärre slitage. Mindre märken och repor. Smuts.

Lähtöhinta
4 000 SEK