FÅTÖLJ, Bodafors, 1930/1940-tal.

Furu och mahogny. Lösa spiralplymåer.

Bruksslitage, enstaka märken.

Muut tiedot

Jämför snarlik modell såld på vårens Moderna 2015, auktion 584: 537.

Lähtöhinta
2 000 SEK