SKÅP, möjligen Mogens Koch. 1900-talets mitt.

Teak. Inredning med lådor och hyllor, mässingsbeslag. Längd 130, djup 47, höjd 122 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. Ett beslag saknas. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK