URNA, gjutjärn, Byarums Bruk, modern tillverkning.

Kvadratisk fot. Svängda hänklar. Numrerad "BJ733-2003(möjligen 2603). Höjd ca 56 cm.

Mindre slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK