BORD, "Supercirkulär", Bruno Mathsson & Piet Hein, Fritz Hansen, 1990-tal

Bok. Kromad sexgrenad stjärnfot. Diameter 115 cm, höjd 70 cm.

Bruksslitage. Repor. Märken, fläckar. Någon stötskada.

Lähtöhinta
3 000 SEK