SKÅL PÅ FOT, majolika, möjligen Italien, 1900-talets första hälft.

Tudelad. Dekor av putti och delfiner. Höjd 43. Diameter 37 cm.

Några sprickor. Repar. Lagning.

Lähtöhinta
2 500 SEK