BARSKÅP, Reiners Möbler, Mjölby, 1944.

Ek. Skuren dekor. Ett dörrpar med bakomliggande hyllplan av glas samt tre lådor i björk. Ett hyllplan under dörrpar. Märkt. Stämplad "226 1944 s 206 44". Bredd 108. Djup 47. Höjd 143 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. Något blekt skiva. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK