BOKHYLLA, "Ekolsund" ur Ikea 1700-talsserie, 1990-tal.

Brunbetsat trä. Profilerade sidor. Brännstämplad "EKOLSUND". Bredd 100, djup 27, höjd 223 cm.

Bruksslitage, några repor och märken. Mindre avslag på ett hyllplans framkant.

Lähtöhinta
2 500 SEK