Rolf Palm

(Ruotsi, 1930-2018)
Rolf Palm
(Ruotsi, 1930-2018)

VAS, stengods. Rolf Palm, Höganäs. Signerad och daterad 1967.

Glasyr i nyanser av svart-brun-gult. Höjd 26 cm, diameter 25 cm.

Glasyrmistor samt mindre repor.

Lähtöhinta
2 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet