FÅTÖLJ, sk Love seat, BQ of Sweden, 2000-tal.

Klädd i brunt mockaliknande tyg. Ben i bonat lövträ. Två lösa kuddar. Längd 150 cm, bredd 125 cm, höjd 100 cm.

Bruksslitage. Lagning på armlän. Enstaka skador samt fläckar. Benen något sneda.

Lähtöhinta
3 000 SEK