CANAPÈ, 1800-talets slut.

CANAPÈ, 1800-talets slut.

Stoppad textilklädsel. ben med hjultrissor. Längd 154 cm, bredd 76 cm, höjd 55 cm.

Visst slitage, smuts, skador. Lös klädsel. Ben med lagning. Knapp saknas.

Lähtöhinta
3 000 SEK