CYKEL, dammodell. 1900-talets andra kvartal.

Lackerad i blågrått. Förkromade detaljer. Sadel klädd i pegamoid. Höjd 110, längd 185 cm.

Slitage och skador. Rost. Krom- och färgbortfall. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK