SOFFBORD, Jean René, signerat, 1900-talets andra hälft.

Kvadratisk skiva i glas med mönster i rödorange toner, underrede i aluminium. Bredd ca 60, längd ca 60, höjd ca 48 cm.

Ytslitage, repor, viss rost, avskavd färg.

Lähtöhinta
1 500 SEK