LEKSAK, Technofix, Tyskland, 1900-talets första hälft.

Litograferad plåt. Motorcyklist. Mekanisk. Längd 18 cm.

Bruksslitage. Repor, smärre bucklor samt färgbortfall. Hjulställning något sned. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK