Över- och underkupa av UV-beständig polykarbonat. Reflektorer av eloxerad renaluminium. Etikettmärkt. För montering på stolpe eller väggarm. Diameter ca 55 cm.
Bruksslitage. Repor. Fläckar. Ej funktionstestad.