SOFFA, Sören Lund, Danmark, 2000-tal.

Blå textil klädsel. Lösa, mjukt stoppade sitt- och ryggplymåer. Längd 220 cm.

Slitage. Klädseln med viss smuts och fläckar.

Lähtöhinta
4 000 SEK