BADRUMSSKÅP, ett par. "Quadrat", Hammarplast, 1970-tal.

Vitlackerade stommar med hyllplan. Dörrar i vinröd plast med infällda speglar. Bredd 45 cm, höjd 45 cm, djup ca 15 cm.

Slitage. Repor och märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK