PASTEJFORM, lergods, Davenport, 1800-tal.

Märkt "Trusty and True". Lock med knopp i form av blomma. Insats av plåt. Längd 22 cm.

Bruksslitage. Lock med mindre nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK