ÅNGMASKINSMODELL, 1900-tal.

ÅNGMASKINSMODELL, 1900-tal.

Stomme i bland annat mässing. Längd 40 cm. Bredd 26 cm. Höjd 25 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Ej funktionstestad. Ej genomgången.

Lähtöhinta
1 500 SEK