Bestående av; 1 kaffekanna (519), 1 sockerskål (605), 1 gräddkanna (522), 1 gallerskål samt fat (1052, 1062), 12 koppar med fat (719) (2 extra fat medföljer), 12 assietter (575).
Några koppar med kantnagg, bruksslitage.