NOTSTÄLL, Gemla, 1900-talets andra hälft.

Bok. Fyra spjälade snedställda hyllplan. Märkt med plakett. Bredd 46. Djup 40. Höjd 70 cm.

Slitage. Repor och märken. Ställvis solblekt. Fanerskador. Skiva med fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK