MATTA, semiantik, Anatol. Ca 190x112 cm.

Brunmelerad nisch med polykroma ampla och kolonner. Lejongul huvudbård med

Ställvis slitage, kanter med skador och trampveck.

Lähtöhinta
2 000 SEK