BYRÅ, David Rosén, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft.

Mahogny. Beslag av mässing. Fyra lådor. Märkt med etikett. Bredd 60. Djup 42. Höjd 74 cm.

Slitage. Repor och märken. Avslag på ett hörn. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 500 SEK