SAFTSERVIS, glas, 13 delar, eventuellt Monika Bratt, Reijmyre, 1900-talets senare hälft.

Rubinrött glas. Tolv glas samt karaff. Fot och hänkel i klarglas. Glasens höjd ca 14 cm, karaffens höjd 23 cm.

Smärre bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK