MATTA, rölakan, Birgitta Södergren, signerad BS,. Ca 246x156 cm.

Grå botten med flera polykroma medaljonger. Gul huvudbård.

Slitage, något smutsig, enstaka fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK