KLÄDSKÅP, 1900-talets första hälft.

Målat. Två dörrar med bakomliggande klädförvaring. En låda under dörrar. Infälld spegel. Bredd 144. Djup 59. Höjd 220 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. Senare målning. Avslag på fot. Torrsprickor.

Lähtöhinta
8 000 SEK