BOK, "4 THEMES: CHAGALL, PORTES D'AFRIQUE, LA VILLE, 1907-1917". XXe siècle, 1966.

Folio. En dubbel original färglitogrtafi av Marc Chagall samt en färglitografi av Vieria Da Silva.

Bruksslitage. Ej fullständigt genomgången.

Lähtöhinta
1 500 SEK