GALLERFAT, silver, Tyskland med svenska imporstämplar, omkring sekelskiftet 1900. Vikt ca 562g.

Genombruten. Rik dekor av blomster och putti. Längd 36, bredd 29cm.

Slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK