TEKANNA, silver, Charles Clement Pilling, London, 1912. Vikt ca 702g.

Oktagonal form. På fyra fötter. Hänkel samt knopp i trä. Höjd 14cm.

Repor. Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK