LJUSSTAKAR, ett par, silver, Wien, Österrike-Ungern 1839. Vikt ca 506 gram.

Rund fot. Balusterformat skaft. Dekor av blommor. Höjd 27 cm.

Slitage. Repor. Bucklor. Silverhalt 800.

Lähtöhinta
3 000 SEK