SVAMPDOSA, silver, Adrian Lilja, Karlskrona, 1873. Total vikt 23 g.

Oktagonal form. Inläggning i lock med floralt motiv. Graverad dekor föreställande hus och träd. Förgylld. Höjd 3,5.

Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK