MOCKASKEDAR, 10 st, silver, GAB, 1970-tal. Vikt ca 127 gram.

Genombrutna skaft med bladdekor. Sex med monogram. Längd 11,5 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK