SOFFA MED FÅTÖLJ, Chesterfieldmodell, 1900-talets andra hälft.

Beige skinnklädsel, hjultrissor. Soffans längd 240 cm. Fåtöljens bredd ca 100cm.

Fläckar och märken, repor. Slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK