PIEDESTAL, nyrenässans. 1800-talets slut.

Svartlackerad med detaljer i guldfärg. Svarvad och skuren dekor. Höjd 110 cm.

Smärre slitage. Märken och torrsprickor. Senare bemålad.

Lähtöhinta
2 000 SEK