SKÅL, Silver, K Andersson, Stockholm, 1936, ca 316 gram.

Trumpetformad på rund fot. Delvis förgylld. Diameter 21,5, höjd 13 cm.

Bruksslitage. Ytliga repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK