STOL, fornnordisk stil, sekelskiftet 1800/1900.

Svarvade ben, genombruten ryggbricka. Monogramstämplad CvP.

Maskstungna ben, fläckar, smärre sprickor och lagningar. Något löst sittande ben.

Lähtöhinta
1 500 SEK