BORDSLAMPA, tenn, GAB, Stockholm 1938.

Klotformad på fyrkantig sockel. Dekor av ränder. Signerad GAB Tenn M8. Höjd 26 cm ink lampmontering.

Smärre bucklor och slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK