FOTORAMAR, 8 stycken, silver, bla Ungern 1937-1965.

Ca 8 x 6,5 - 15,5 x 10,5 cm.

Slitage. Repor. Anlöpningar. Bla silverhalt 800. Lagnignar. Skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK