SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.

Underrede i gulmetall. Skiva i sten. Kopplat underrede med räfflade ben. Längd 90 cm, bredd 46 cm, höjd 48 cm.

Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK