FÅTÖLJER, 3 st troligen IKEA, 1970/80-tal

Stomme av stålrör, lösa stoppade dynor.

Smärre bruksslitage, ett armstöd med slitage, medföljer två extra armstöd.

Lähtöhinta
1 500 SEK