SKRIVBORD, Lelångs Möbelfabrik, Bengtsfors, 1950-tal.

Teak. Tre lådor. Baksida med bokhylla. Skiva med assymetrisk form. Längd ca 137 cm. Bredd ca 80 cm. Höjd ca 73 cm. Nyckel finns.

Slitage. Smärre repor och märke.

Lähtöhinta
3 500 SEK