TAKLAMPA, "Triett" Ikea, 1900-talets andra hälft.

Rödmålad plåt med genombruten cirkeldekor, tre skärmar. Längd 78, bredd 15, höjd 28 cm exkl sladd.

Ej funktionstestad, fläckar och smärre repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK