VITRINSKÅP, Selva, sent 1900-tal.

Fanerad i mahogny. Vitrinskåp med svängt krön, glasade sidor och dörr. Bredd 100, djup 35, höjd 215 cm. Nyckel finns.

Slitage. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK