SOFFGRUPP, 3 delar, Chesterfield-modell, 19/2000-tal

Vinrött konstläder, djuphäftat. Soffa, 2 fåtöljer. Soffans längd 190cm

Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
8 000 SEK