SOPPSLEV, silver, Gustaf Möllenborg, Stockholm, 1829. Vikt ca 223 gram

Modell "Gammal fransk". Längd 38cm.

Slitage. Monogramgravyr. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK