FÅTÖLJER, ett par, OCH BORD, "Corona", Lennart Bender för Ulfert, 1960-tal.

Rak benställning i teak, svart skinn, lös sits. Diameter 110, höjd 48 cm.

Trasig dyna, sprickor och torkad stoppning, slitage. Bord med skador, fläckar och märken. Sned benställning.

Lähtöhinta
2 500 SEK