VITRINSKÅP, 1800-tal.

VITRINSKÅP, 1800-tal.

Furu, upptill spröjsat dörrpar, utan glas, nedtill dörrpar med skuren dekor, längd 151, djup 55, höjd ca 211 cm.

Renoverat med borttagen färg. Slitage. Dörrpar saknar glas. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
5 000 SEK