Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

RITBORD / ARKITEKTBORD. Nike, . 1900-talets mitt.

Höj- och sänkbart stativ, på tredelad fot, samt vinklingsbar skiva. Stativ höjd 75, skivan 75x105 m sarg i en ände.

Bruksslitage, repor, sargen skadad.

Lähtöhinta
2 000 SEK