KONTORSSTOLAR, ett par, "Catifa", design Lievore Alther Molina, Arper, 2000-tal.

Femdelad, kromad, snurrbar fot med hjul. Höj- och sänkbar sits. Klädda i svart tyg.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK